Breaking News

Auto holowanie Warszawa

Auto holowanie Warszawa

0 0

Auto holowanie Warszawa staje się usługą niezbędną w przypadku nagłej awarii auta na drodze, dostarczenia pojazdu do warsztatu samochodowego po wypadku drogowym. Trzeba pamiętać, że podejmując decyzję o holowaniu samochodu przy pomocy innego pojazdu to w sytuacji naruszenia techniki przewozu może zostać nałożony wysoki mandat. Jeżeli pojazd nie jest prawidłowo zapięty, linka może się zerwać, a podczas jazdy taki błąd zagraża życiu uczestników ruchu. Dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem w stolicy jest wezwanie profesjonalistów, z lawetą którzy na co dzień wykonują auto holowanie w Warszawie.

Auto holowanie w Warszawie to wygodna, opłacalna usługa

Nasz firma świadczy auto holowanie w Warszawie i zajmuje się udzielaniem pomocy w przypadku awarii pojazdu i przy użyciu lawety przewozi go we wskazane przez klienta miejsce. Wystarczy zadzwonić na wskazany na stronie numer telefonu i opisać swój samochód, jego lokalizację, stan, sytuację. Na miejsce przyjeżdża doświadczony kierowca i umieszcza auto na przygotowanym do tego pojeździe. Z usługi holowania można korzystać 24 godziny na dobę, o każdej porze dnia i nocy.

Nasi pracownicy znają wszystkie zasady transportowania każdego pojazdu, niezależnie od jego tonażu czy gabarytów. Jeśli potrzebujesz skorzystać z takiej usługi, skontaktuj się z nami, a Twój samochód zostanie dostarczony na miejsce. Zdecydowanie odradzamy samodzielne holowanie pojazdu. Aby przetransportować samochód z użyciem linki holowniczej w sytuacji gdy, nie może on przemieścić się z jednego punktu do drugiego, musisz wiedzieć, jakiego rodzaju awaria miała miejsce i dlaczego samochód nie może samodzielnie kontynuować jazdy. I w zależności od tego należy zdecydować, która z metod holowania jest najbardziej odpowiednia i jakie urządzenia są do tego potrzebne.

Całodobowa pomoc – auto holowanie w Warszawie

Skorzystanie z wynajęcia lawety nie wiąże się z dużymi kosztami, ponieważ nasza firma wykorzystuje do holowania nowoczesne technologie, które mają na celu obniżenie kosztów operacyjnych firmy. Z tego powodu możesz być pewien niezawodności i bezpieczeństwa takich usług w przystępnej cenie. Pamiętaj, jeśli jesteś sam na drodze, a nikt nie przychodzi z pomocą, możesz zamówić auto holowanie w Warszawie, dzięki czemu w mgnieniu oka Twój pojazd zostanie przetransportowany w bezpieczne miejsce (do na stację paliw lub na parking).

Auto holowanie Warszawa
Auto holowanie Warszawa

Zawsze chętnie pomożemy w trudnych chwilach, jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo. Nie będą od Ciebie wymagane żadne dodatkowe czynności, zamów pomoc telefonicznie, a holowanie przeprowadzą nasi fachowcy, którzy z dbałością traktują każdy sprzęt. Firma auto holowanie w Warszawie ma nienaganną reputację, o czym świadczą liczne pozytywne recenzje od naszych klientów. Każdego dnia na służbie jest kilka zmotoryzowanych lawet, które są gotowe do wyjazdu w każdej chwili na wezwanie każdego klienta w stolicy.

Ważne! Gdy na drodze są kłopoty i nie ma, jak się wydostać, auto laweta dojedzie do Twojego miejsca pobytu w możliwie najkrótszym czasie, dzięki czemu pomoc będzie sprawna. Wraz z pracownikami firmy przyjedzie również specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu realizowany jest bezpieczny transport pojazdów mechanicznych. Z nami nie znajdziesz się już w trudnych sytuacjach, z których wydawałoby się, że nie ma wyjścia.

Auto holowanie w Warszawie – poznaj inne nasze usługi! 

Nie tylko awaria auta czy też wypadek drogowy są podstawą do skorzystania z pomocy naszej firmy auto holowanie w Warszawie. Czasami nasi klienci dzwonią do nas, gdy potrzebują przewieźć inne swoje maszyny na przykład: motocykl, maszynę rolniczą, maszynę budowlaną, auto sportowe czy też zabytkowe, busa. Inną przyczyną korzystania z naszych usług jest transportowanie pojazdu, który nie został jeszcze zarejestrowany. Zdarza się także, że auto zostało nieprawidłowo zaparkowane i trzeba je przestawić. Naprawdę są różne sytuacje, na drodze które wymagają profesjonalnego wsparcia, nasza ekipa jest zawsze gotowa do świadczenia pomocy, zapisz numer telefonu auto pomocy w Warszawie i sięgnij po niego zawsze, gdy będziesz nas potrzebować.   

Jakie usługi świadczy nasza auto pomoc w Warszawie?

Holowaniem samochodów zajmujemy się od lat i posiadamy duże doświadczenie w transportowaniu takich pojazdów jak:

 • Pojazdy powypadkowe.
 • Busy.
 • Auta osobowe i dostawcze do 3.5 tony.
 • Kampery.
 • Przyczepy kempingowe.
 • Quady, skutery, motocykle.
 • Samochody zabytkowe.
 • Łodzie.

Kontaktując się z naszą firmą – auto holowanie w Warszawie możesz zamówić:   

 • Awaryjne odpalenie samochodu z wykorzystaniem przewodów rozruchowych, startera.
 • Ładowanie rozładowanego akumulatora lub jego wymianę (przywozimy nową baterię).
 • Dowozimy paliwo w przypadku stwierdzenia pustego baku: benzyna, olej napędowy, płyny.
 • Awaria koła nie stanowi dla nas problemu, przyjedziemy na miejsce, dokonamy wymiany.
 • Jeżeli przyczyną niesprawności pojazdu jest drobna awaria, nasz pracownik postara się ją usunąć na miejscu, jeżeli nie będzie to możliwe odholuje pojazd np. do warsztatu.
 • Jeżeli znajdziesz się w trudnej sytuacji, gdy Twój samochód wpadnie do rowu, zakopiesz się w zaspie śnieżnej lub w błocie możesz śmiało do nas zadzwonić. Pomożemy i wyciągniemy auto.

Dlaczego klienci podejmują z nami stałą współpracę?

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dlatego auto holowanie w Warszawie realizujemy sprawnie, bezpiecznie i w przystępnej cenie. Jesteśmy niezawodni, nie zostawiamy kierowców w potrzebie. Noc, dzień świąteczny, nie jest dla nas powodem odmówienia pomocy, oferujemy ją 24/7. Nasze działania są kompleksowe, zapewniamy szeroki wachlarz usług, dlatego jesteśmy firmą, która udziela wsparcia w każdej trudnej sytuacji na drodze. Nasi pracownicy dysponują odpowiednimi uprawnieniami, dlatego wiedzą, jak postąpić w każdym przypadku, szybko podejmują trafne decyzje i reagują bezzwłocznie. Auto holowanie w Warszawie nigdy nie zawodzi swoich klientów! 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %