Breaking News

Co to jest Emporio Armani?

Co to jest Emporio Armani?

0 0

Emporio Armani to jedna z najbardziej znanych na całym świecie włoskich marek. Nie wszyscy wiedzą, ale Emporio Armani to marka należąca do słynnego włoskiego domu mody Giorgio Armani. Przedstawiciele Emporio Armani podkreślają, że jej produkty są dedykowane przede wszystkim osobom w młodym wieku. W chwili obecnej Emporio Armani zalicza się do grona najpopularniejszych oraz najbardziej dochodowych marek należących do tego włoskiego domu mody. W dzisiejszym artykule prezentujemy szereg cennych informacji na temat Emporio Armani. Zapraszamy do lektury. 

 Czym jest Emporio Armani? Najważniejsze informacje 

Emporio Armani to jedna z najpopularniejszych marek na całym świecie. Jej korzenie sięgają do Włoch. Marka zapoczątkowana przez znanego projektanta jest dzisiaj prawdziwą potęgą. Co można znaleźć w ofercie Emporio Armani? Specjalizuje się ona w oferowaniu ubrań oraz bielizny – nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Ponadto, pod szyldem Emporio Armani oferowane są również rozmaite zegarki, akcesoria, okulary przeciwsłoneczne i perfumy. Z produktów marki Emporio Armani można korzystać w 150 sklepach na całym świecie, które są zlokalizowane w największych miastach oraz niektórych większych miejscowościach. Ponadto, produkty Emporio Armani są również możliwe do zakupienia w sklepach internetowych. Czy z usług Emporio Armani można korzystać także w Polsce? Jak najbardziej. Polscy klienci mają dostęp do produktów Emporio Armani zarówno poprzez kanał stacjonarny jak i poprzez zakupy w sklepach online. 

Luksusowe produkty w Emporio Armani

Co to jest Emporio Armani?

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, jednak warto wiedzieć o tym, że Emporio Armani to wyjątkowa, luksusowa marka. W związku z tym ceny odzieży oraz dodatków z najnowszych kolekcji Emporio Armani nie należą do niskich. Cena za bieliznę czy ubranie może wynieść w ostatecznym rozrachunku nawet kilkaset złotych. Za co zapłacimy w Emporio Armani najwięcej? Z największym kosztem należy liczyć się kupując zegarki. Cena za zegarek może wynieść maksymalnie nawet od tysiąca do maksymalnie dwóch tysięcy złotych. Czy to dużo? Jeżeli porównamy wspomniane ceny z cenami torebek marki Giorgio Armani, to zobaczymy, że tam ceny maksymalne są zdecydowanie wyższe. Na produkty z logiem Giorgio Armani mogą sobie pozwolić wyłącznie osoby zamożne, m.in. celebryci, aktorzy czy influencerzy. 

Zobacz również:

Emporio Armani a dystrybucja

Markę Emporio Armani stworzono przede wszystkim z myślą o klientach młodych, mniej zamożnych. Jeszcze kilkanaście lat temu firmę Armani kojarzono przede wszystkim z bogactwem i luksusem, który był przeznaczony wyłącznie dla ściśle określonego grona osób. Nie każdy mógł sobie pozwolić na zakup produktów sygnowanych nazwiskiem Armaniego. Dzięki wprowadzeniu marki Emporio Armani sporo się zmieniło. W latach osiemdziesiątych oferta firmy została rozszerzona z myślą o potrzebach młodych konsumentów. Stworzono dla nich ubrania typu “readty-to-wear”, które były pierwszym elementem tworzenia nowej marki Emporio Armani. W chwili obecnej Emporio Armani uważana jest za najdroższą dystrybucję firmy, ponieważ jest to jedna z najlepiej spopularyzowanych marek spośród wszystkich linii wypuszczonych przez Armaniego. 

Czy Emporio Armani to tylko ubrania? Absolutnie nie! 

Czy w Emporio Armani znajdują się wyłącznie ubrania i bielizna dedykowana dorosłym kobietom i mężczyznom? Absolutnie nie! Warto wiedzieć o tym, że w Emporio Armani bez problemu można znaleźć również ubrania dla dzieci, torebki, zegarki, okulary, bieliznę, kosmetyki i wiele, wiele innych. Jeżeli chodzi o kwestię perfumów, należy zaznaczyć, że sam projektant w wielu wywiadach podkreślał, że podczas tworzenia linii perfum w sposób szczególny inspirują go trzy rzeczy. A mianowicie: Hollywood, natura oraz Włochy. Każdy z produktów wypuszczony w ramach marki Emporio Armani jest zgodny ze wszystkimi nowoczesnymi trendami oraz odpowiada na oczekiwania i potrzeby klientów. Ponadto, wszystkie produkty z linii Emporio Armani są tworzone w oparciu o najlepsze materiały, dlatego ich jakość nie powinna budzić niczyich wątpliwości. Bez żadnych wątpliwości można korzystać z usług Emporio Armani, bo to jedna z najlepszych marek na całym świecie, która cieszy się ogromnym uznaniem. 

 Giorgio Armani – kto to jest?

Czy Giorgio Armani jest założycielem marki firmowanej tym nazwiskiem? Okazuje się, że założycielem marki Giorgio Armani nie jest ten mężczyzna. Projektant stworzył tę firmę w 1974 roku wraz ze swoim partnerem, Sergio Galeottim, który zmarł w 1985 roku. W początkowej fazie działalności firma zajmowała się produkcją wyłącznie ubrań przeznaczonych dla mężczyzn. Dopiero wraz z rozwojem firmy w ofercie Giorgio Armani pojawiła się odzież dla pań. Co sprawiło, że Giorgio Armani stał się tak znany i ceniony na całym świecie? O jego ogromnej popularności przesądziła przede wszystkim współpraca z hollywoodzkimi gwiazdami. Do dziś Giorgio Armani produkuje stroje dla ważnych gwiazd na imprezy branżowe czy gale, a sama marka nieustannie jest synonimem przepychu i luksusu. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %