Breaking News

Czy warto skorzystać z namiotów na weselu, organizując ślub tematyczny?

Czy warto skorzystać z namiotów na weselu, organizując ślub tematyczny?

0 0

Czy warto skorzystać z namiotów na weselu, organizując ślub tematyczny? Każdy inaczej wyobraża sobie ten wyjątkowy dzień, jakim jest dzień ślubu i wesela. Niektórzy marzą o tradycyjnej imprezie z obszerną białą suknią i ogromną salą weselną, inni wolą postawić na oryginalne niesztampowe rozwiązania, takie jak ślub tematyczny. Czym właściwie jest wesele tematyczne? Jak powinno wyglądać? Na co powinni przygotować się goście? I co najważniejsze – gdzie taki ślub zorganizować? Poznajmy odpowiedzi na te pytania, oraz kilka najbardziej oryginalnych pomysłów na wesele tematyczne.

Wesele tematyczne w namiocie – czy to się uda?

Jak to, czy się uda? Musi się udać! Wynajem namiotów na wesele to gwarant udanego przyjęcia w każdym stylu i każdych okolicznościach przyrody. Namiot możemy rozłożyć dosłownie wszędzie, gdzie tylko sobie wymarzymy, jednak jest jeden warunek, którym jest dostęp do wody i elektryczności. Namiot weselny możemy zaaranżować w dowolny sposób i ozdobić zgodnie z motywem przewodnim przyjęcia. Usytuowanie namiotu również możemy dobrać do tematyki. Namiot weselny doskonale ochroni parę młodą i gości przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a jego wielkość wybieramy sami, kierując się ilością zaproszonych gości. Wynajem namiotów bankietowych wcale nie jest ograniczony porą roku, ponieważ organizując przyjęcie wczesną wiosną, lub późną jesienią, kiedy noce są wyjątkowo chłodne, możemy zadbać o wynajem nagrzewnic, które nie tylko podniosą temperaturę we wnętrzu namiotu, ale również dodadzą klimatycznego charakteru.

Wesele blisko natury

Przepiękny plener na polanie, lub w pobliżu lasu podkreśli otwarty, lub półotwarty namiot weselny. Stoły przystrojone lnianymi obrusami i wiązankami polnych kwiatów w prostych szklanych wazonach, a miejsca siedzące z drewnianych ław lub krzeseł, to synonimy wesela blisko natury. Wynajem stołów i krzeseł możemy uzgodnić z firmą, która wypożycza namiot, ponieważ z reguły usługa ta jest w ofercie. Pozostaje zadbać o prostą, uroczą koronkową sukienkę i cieszyć się przepięknymi widokami, oraz swojskim klimatem uroczystości.

W wielkim stylu – jak na gali rozdania Oscarów

Czy warto skorzystać z namiotów na weselu, organizując ślub tematyczny?
Czy warto skorzystać z namiotów na weselu, organizując ślub tematyczny?

Z tego tematu przewodniego wesela z pewnością ucieszy się pani młoda, oraz niemal wszystkie kobiety zaproszone na ślub. Zjawiskowe błyszczące kreacje, powłóczyste suknie, połyskujące z daleka girlandy świetlne, przystrojone na biało stoły i krzesła, oraz parkiety taneczne pokryte czerwonym dywanem to z pewnością nie lada gratka dla pary młodej, która lubi się wyróżniać. Konkursy, które zachęcają gości do aktywności to w tej scenerii pełne pole do popisu dla kreatywności przyszłych małżonków. Konkurs taneczny, konkurs na najoryginalniejszy kostium dla par, czy wyścig w postaci toru przeszkód w pogoni za Oscarem  z pewnością wywołają mnóstwo uśmiechów na twarzach gości i pozostawią niezapomniane wspomnienia. Koniecznie pamiętajmy o ściance do robienia zdjęć – to idealna pamiątka dla gości i pary młodej.

Wesele niczym plan filmowy rodem z Hollywood

W przypadku wesela z planu filmowego Hollywood mamy pełną dowolność. Western, komedia, czy też przyjęcie niczym z czarno-białego filmu z lat 20′ to trudny wybór, ale również spore wyzwanie organizacyjne. Wypożyczalnia parkietów tanecznych zadba o bazę dla aranżacji, aby przestrzeń kręcenia filmu była stabilna i bezpieczna. Ściany namiotu muszą być odpowiednio przygotowane zgodnie ze scenografią spektaklu, a scenariusz filmu, którym jest całe wesele, powinien zostać załączony do zaproszeń.

Bajkowo – jak u Alicji z Krainy Czarów

Ten oryginalny motyw przewodni z pewnością na długo wszystkim zapadnie w pamięć. Na początek postarajmy się o wynajem namiotu bankietowego, oraz wypożyczenie stołów i krzeseł. To baza, do której będziemy dodawać kolejne elementy. Parkiet taneczny ze wzorem czarno-białej kratownicy, drapowania z tkanin i lustra na ścianach namiotu, fontanna z czekoladą, karciane elementy dekoracyjne, wynajem nagrzewnic gazowych z naturalnym płomieniem, oraz zastawa w stylu retro to kwintesencja tajemniczej bajkowej scenerii. Na zewnątrz warto ustawić ogromne szachy plenerowe, co z pewnością będzie eleganckim i ciekawym urozmaiceniem dla sympatyków tej gry.  W przypadku tego wesela można popuścić wodze fantazji i nie ma tu mowy o nudzie.

Las Vegas – gra o wszystko

Co dzieje się w Las Vegas, zostaje w Las Vegas, tak powiadają. Nie do końca jest to prawdą w przypadku wesela stylizowanego tym motywem, ponieważ na pewno zachwyceni goście wykonają setki zdjęć, żeby móc pochwalić się tym przeżyciem, gdzie się tylko da. Namiot weselny wybierzmy w tym przypadku czarny, a w jego wnętrzu zawieśmy mnóstwo lampek i girland świetlnych. Ogromny szyld z logiem Las Vegas również się przyda. Pozostaje wypożyczenie stołów i krzeseł z czerwonymi obiciami, oraz sprzętu wzmacniającego efekt, czyli stołu do pokera, stołu bilardowego, oraz maszyny do gier, z której bezgotówkowo będą mogli korzystać goście. Efekt WOW gwarantowany.

Wesele tematyczne to idealne tło dla wspomnień na całe życie, pamiętajmy tylko o poinformowaniu gości w zaproszeniach o obowiązkowym stroju tematycznie dobranym do charakteru przyjęcia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %